Aktualności

NOWY WYGLĄD, NOWY REGULAMIN

Napisane przez: Piotr Henzler ( )
Jak zapewne nie uszło to niczyjej uwadze, Kursodrom.pl zmienił się. Ma nowy silnik i "wnętrzności", ale też nowy wygląd. Mamy wielką nadzieję, że Wam się podoba, a do zmian się szybko przyzwyczaicie:)

Oprócz tego, że jest nowy wygląd (i niektóre funkcje), to również zmienił się regulamin korzystania z platformy. Zmiany nie są rewolucyjne i z poziomu codziennego użytkowania ich nie zauważycie, ale dopasowaliśmy nasze dokumenty do obowiązującego prawa.

Zależy nam, żebyście byli świadomi tych zmian, dlatego w momencie, w którym po raz pierwszy po zmianach wejdziecie na platformę, pierwszym widokiem (po zalogowaniu). jaki ujrzycie, będzie Wasz profil. Trzeba zejść na dół i na końcu znajdziecie dwa okienka do odkliknięcia - akceptacja nowego regulaminu i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Oczywiście, możecie jedno i drugie przejrzeć przed podjęciem decyzji.

Ale zachęcamy do wyrażenia zgód i aktywnego korzystania z Kursodromu!12 PIGUŁEK NA KOŃCÓWKĘ WAKACJI

Napisane przez: Platforma Kursodrom.pl ( )
Wakacje powoli się kończą, więc to ostatnia chwila, żeby pomyśleć o swoim rozwoju i zadbać o niego w nieco luźniejszym momencie. Zapraszamy do połknięcia 12 pigułek edukacyjnych dotyczących przywództwa i rozwoju osobistego. Szybko się mogą przydać.

Czym są te pigułki? To krótkie materiały edukacyjne, w formie filmowej, trwające kilka minut - czasem dwie minuty, czasem cztery, ale zawsze - zajmujące niewiele czasu, a wnoszące dużo do wiedzy i świadomości osoby korzystającej.

Wejdź tutaj i zacznij korzystać!

(Edytowany przez Piotr Henzler - pierwotnie wysłano niedziela, 18 sierpień 2019, 14:33 )

(Edytowany przez Piotr Henzler - pierwotnie wysłano niedziela, 18 sierpień 2019, 14:33 )

Starsze tematy...