Aktualności

NOWY KURS: Wykorzystanie materiałów drukowanych w promocji organizacji

Napisane przez: Piotr Henzler ( )
Zapraszamy do skorzystania z nowego kursu. Kurs ten został stworzony z myślą o osobach, które odpowiadają za planowanie i realizację działań i promocyjnych i które, mimo ekspansji promocji online, wierzą też w skuteczność działań offline.
Zawartość kursu:
  • typowe pułapki,
  • podstawowe zagadnienia,
  • efekty powstawania materiałów,
  • korelacja z www i social media,
  • materiały, planowanie, szacowanie skuteczności
  • dobre praktyki.
Kurs znajdziesz tutaj: https://platforma.kursodrom.pl/moodle/course/view.php?id=366

NOWY WYGLĄD, NOWY REGULAMIN

Napisane przez: Piotr Henzler ( )
Jak zapewne nie uszło to niczyjej uwadze, Kursodrom.pl zmienił się. Ma nowy silnik i "wnętrzności", ale też nowy wygląd. Mamy wielką nadzieję, że Wam się podoba, a do zmian się szybko przyzwyczaicie:)

Oprócz tego, że jest nowy wygląd (i niektóre funkcje), to również zmienił się regulamin korzystania z platformy. Zmiany nie są rewolucyjne i z poziomu codziennego użytkowania ich nie zauważycie, ale dopasowaliśmy nasze dokumenty do obowiązującego prawa.

Zależy nam, żebyście byli świadomi tych zmian, dlatego w momencie, w którym po raz pierwszy po zmianach wejdziecie na platformę, pierwszym widokiem (po zalogowaniu). jaki ujrzycie, będzie Wasz profil. Trzeba zejść na dół i na końcu znajdziecie dwa okienka do odkliknięcia - akceptacja nowego regulaminu i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Oczywiście, możecie jedno i drugie przejrzeć przed podjęciem decyzji.

Ale zachęcamy do wyrażenia zgód i aktywnego korzystania z Kursodromu!Starsze tematy...