Kurs online z certyfikatem Celem tego szkolenia nie jest wykształcenie zawodowych ewaluatorów. Ale dzięki niemu będziesz umieć zaplanować i przeprowadzić samodzielnie proces ewaluacji oraz współpracować z ewaluatorem zewnętrznym. Poznasz różne podejścia do ewaluacji i praktyczne narzędzia. A przede wszystkim - oswoisz się z nią.

Pigułka edukacyjna Statystykę w ewaluacji można wykorzystać do dwóch celów: po pierwsze - po to, żeby móc opisać własności pewnej zbiorowości; po drugie - żeby z określoną dokładnością poznać własności pewnej większej zbiorowości na podstawie próby. Dzięki temu materiałowi poznasz oba zastosowania.

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 24 lutego 2022 r. przeprowadziła Katarzyna Starzyk-Durbacz pn. "Dobre intencje nie wystarczą, czyli jak mądrze wykorzystywać badania w działaniach organizacji - część 2

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 24 stycznia 2022 r. przeprowadziła Katarzyna Starzyk-Durbacz pn. "Dobre intencje nie wystarczą, czyli jak mądrze wykorzystywać badania w działaniach organizacji - część 1.

Pigułka edukacyjna Materiał koncentruje się na zagadnieniach związanych z doborem próby. To tylko część zagadnienia "badań ilościowych", ale ta, która jest często niedoceniana. A przecież to właśnie od doboru próby, doboru respondentów, zależy wiarygodność i użyteczność całego badania.