Kurs online z certyfikatem Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy komunikują się z innymi ludźmi:) Główne cele kursu to: wzmocnienie umiejętności efektywnej komunikacji, a także kompetencji związanych z podejmowaniem decyzji oraz zarządzaniem konfliktami w organizacji.
Kurs online z certyfikatem Z tego szkolenia dowiesz się m.in., czym są: asertywność, asertywny monolog wewnętrzny, asertywny styl komunikacji, asertywne wyrażanie pochwał i krytyki, asertywne wyrażanie pozytywnych uczuć, asertywne wyrażanie złości, asertywna odmowa czy asertywne wyrażanie próśb i oczekiwań.
Kurs online W trakcie szkolenia poznasz odpowiedzi na kilka pytań, m.in.: jak wygospodarować czas na rzecz własnego rozwoju i pielęgnowania więzi z innym? w jaki sposób odróżniać to, co najważniejsze, od tego, co mniej ważne? jak planować swoje działania, by odczuwać satysfakcję zamiast poczucia porażki z powodu wielu niezrealizowanych zadań? Zapraszamy!
Kurs online Z tego szkolenia możesz dowiedzieć się: czym jest stres? czy zawsze jest szkodliwy? czy też jego wpływ może być pozytywny? Jak rozpoznać niepokojące symptomy stresu? Co robić, by móc funkcjonować efektywnie, być zdrowym i zadowolonym? Jakie techniki i ćwiczenia możesz stosować, aby obniżyć poziom stresu?

Kurs online: Jak zadbać równocześnie o zdrowie i odpowiednią wydajność w pracy? Czy można pracować "zdrowo"? Zapraszamy na kurs, który wprowadzi Cię w świat ergonomii i myślenia.

Kurs online: Kto komu może udzielić feedbacku? W jakiej sytuacji? Czemu to służy? Jak to w ogóle zrobić? Odpowiedzi na te pytania oraz praktyczne przykłady wypełnią treść tego kursu.Przydadzą Ci się w każdej dziedzinie życia: zarówno w pracy, jak i w relacjach osobistych.

Kurs online: Jeśli nie masz pewności, jak komuś powiedzieć, że ubiera się niestosownie, źle wypełnia swoje obowiązki, niewłaściwie się zachowuje, a nawet... brzydko pachnie, to koniecznie zajrzyj do tego kursu. Krótkiego i bardzo praktycznego.

Kurs online: Witaj w szkoleniu poświęconym prezentacji i wystąpieniom publicznym. Zapraszamy do skorzystania wszystkie osoby, które prowadzą zajęcia, przewodniczą spotkaniom, przygotowują prezentacje, występują na konferencjach.

Kurs online: Masz trudności w radzeniu sobie ze zmianami w życiu? Sytuacje kryzysowe powodują u Ciebie duży stres i i ciężko je przechodzisz? W tym krótkim szkoleniu dowiesz się, jak pomóc sobie w takich sytuacjach z wykorzystaniem myślenia adaptacyjnego.

Kurs online:Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie szkolenie, w którym opowiemy Ci o tym, dlaczego tak ważne jest stawianie sobie celów biznesowych oraz w jaki sposób stawiać cele, aby odnieść sukces. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od tego, czy stawiasz cele tylko dla siebie, czy także dla swojego zespołu znajdziesz tu wiele przydatnych informacji.

Kurs online: Duże zmiany nie dzieją się natychmiast. Co gorsza, często nie dzieją się wcale, mimo że ich potrzebujemy. W tym kursie poznasz najważniejsze założenia filozofii Kaizen (z japońskiego „zmiana na lepsze”), którą możesz wykorzystać, żeby krok po kroku realizować swoje osobiste cele. Także te duże.

Kurs online: Design Thinking zdobywa coraz większą popularność w procesach tworzenia nowych rozwiązań. Bazuje na potencjale, jakim jest nieograniczona kreatywność człowieka. Na czym polega Design Thinking w praktyce? Sprawdź w kursie!

Kurs online: Zero waste to styl życia, który zakłada produkcję jak najmniejszej ilości śmieci. Kurs ten wprowadza w tematykę ograniczenia produkcji śmieci i podpowiada, które zasady są najbardziej efektywne i warte wdrożenia w codziennym życiu.

Kurs online: Potrzebujesz zrelaksować się w pracy? Szukasz sposobów na uwolnienie się od nadmiaru stresu? Chcesz dowiedzieć się, jaka technika relaksacji będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia? W tym szkoleniu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i wskazówki opracowane przez eksperta z dziedziny relaksacji.

Kurs online: Problem stresu dotyczy każdego człowieka. Nie istnieją ludzie, którzy go nie doświadczają. W tym krótkim kursie dowiesz się, czym jest stres, jakie są jego przyczyny i konsekwencje, a przede wszystkim: jakie techniki możesz stosować, aby lepiej sobie z nim radzić.

Kurs online: W trakcie szkolenia poznasz czterech bohaterów, przedstawicieli różnych pokoleń pracowników, które można dzisiaj spotkać na rynku pracy. Nauczysz się, jakie są ich charakterystyczne cechy oraz udzielimy Ci kilku wskazówek dotyczących współpracy z osobami z różnych pokoleń.

Kurs online: Pierwsza pomoc to zespół działań, które są wykonywane w sytuacjach nagłych (wypadek, uraz, atak choroby). Ich celem jest ochrona życia i zdrowia osoby poszkodowanej, do momentu gdy nie zostanie przekazana służbom medycznym.  Dowiedz się, jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy.

Kurs online:Życie i świat współczesnego człowieka są tak zorganizowane, że siedzenia nie da się rzucić, ale da się poprawić jego jakość i ograniczyć negatywne skutki przebywania w tej pozycji.W tym krótkim kursie dowiesz się, jak to zrobić, a nawet zaprosimy Cię do wdrożenia pierwszych usprawnień.


Kurs online: Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, jak skutecznie pomóc ofiarom wypadku, jak przemieszczać poszkodowanych oraz zobaczysz filmy, na których przedstawione są czynności ratujące życie.

Kurs online: Kurs "Emocje w kryzysie" zwiększy Twoją samoświadomość emocjonalną oraz nauczy lepiej wspierać pracowników w trudnych sytuacjach. Kurs jest wzbogacony o ścieżkę dźwiękową. Uwaga! Po zakończeniu kursu nie ma możliwości rozwiązania testu i otrzymania certyfikatu.