Kurs online: Jak zadbać równocześnie o zdrowie i odpowiednią wydajność w pracy? Czy można pracować "zdrowo"? Zapraszamy na kurs, który wprowadzi Cię w świat ergonomii i myślenia.

Kurs online: Kurs "Emocje w kryzysie" zwiększy Twoją samoświadomość emocjonalną oraz nauczy lepiej wspierać pracowników w trudnych sytuacjach. Kurs jest wzbogacony o ścieżkę dźwiękową. Uwaga! Po zakończeniu kursu nie ma możliwości rozwiązania testu i otrzymania certyfikatu.

Kurs online: Czy wiesz, w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie i skuteczniej unikać zakażenia wirusami? To kurs nie tylko o koronawirusie, ale teraz szczególnie się przyda. Szkolenie przygotowała i bezpłatnie udostępniła firma Smart Education.

Kurs online Kurs "Smart Work. Sposób pracy, który pozwala osiągnąć więcej" dostarczy wiedzy i praktycznych rozwiązań dotyczących efektywnej pracy we współczesnych czasach. Kurs jest wzbogacony o ścieżkę dźwiękową. Uwaga! Po zakończeniu kursu nie ma możliwości rozwiązania testu i otrzymania certyfikatu.

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 22 listopada 2019 r. poprowadził Piotr Henzler z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich pn. "Edukacja online: na pewno przyszłość, ale jaka?"

Kurs online Czy wiesz, jak efektywne podejmować decyzje? Czy znasz techniki podejmowania decyzji? Czy wiesz, jak unikać pułapek decyzyjnych? Co robić, gdy masz mało czasu i informacji, a decyzję trzeba podejmować "już teraz"? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na te pytania - ten kurs jest dla Ciebie!

Kurs online Kurs składa się z dwóch głównych części, poświęconych podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów. W każdej z nich znalazło się kilka ciekawych zagadnień, m.in: style podejmowania decyzji, pułapki decyzyjne, rozwiązywanie problemów w 4 krokach czy bariery rozwiązywania problemów.

Pigułka edukacyjna Zapraszamy do obejrzenia krótkiej, niespełna półtorej minutowej "pigułki" na temat intuicyjnego podejmowania decyzji, a konkretnie - zasady 7/10 sformułowanej przez Percy Barnevika, pełniącego funkcję CEO w globalnej firmie ABB.
Kurs online Kurs przedstawia 5 koncepcji przywództwa, powiązanych z sześcioma osobami-autorami. Składa się z 5 modułów "merytorycznych", dzięki którym poznasz, jak przywództwo rozumieją: Jim Collins, Jack Welch, Ken Blanchard, James Kouzes i Barry Posner oraz Marcus Buckingham.
Kurs online J.C. Maxwell powiedział, że "Przywódca, za którym nikt nie podąża, jest tylko spacerowiczem". Ludzie podążają za tymi, których uważają za autorytety. Co zatem składa się na autorytet lidera? To szkolenie da Ci odpowiedź na to pytanie, ponieważ wyjaśnia jego kluczowe elementy.
Filmy edukacyjne Nagranie wykładu Edwina Bendyka zostało zarejestrowane podczas spotkania zamykającego V edycję Programu Menedżerowie NGO PROMENGO, zorganizowanego przez Fundację Akademia Organizacji Obywatelskich 15 marca 2019 r. Kim (czym?) jest czarny łabędź i dlaczego sprzyja mu chaos
Webinarium Zapraszamy na nagranie webinarium będącego relacją z największej europejskiej konferencji dotyczącej edukacji, która odbyła się w Berlinie na początku grudnia 2018 roku. Webinarium było okazją do rozmowy o najciekawszych wątkach związanych z metodami i podejściami w nauczaniu online oraz do krótkiego przeglądu najnowszych rozwiązań, narzędzi prezentowanych w trakcie konferencji.
Webinarium Zapraszamy na nagranie webinarium będącego relacją z największej konferencji dotyczącej edukacji, która zgromadziła prawie 10 tysięcy uczestników i uczestniczek z całego świata. Konferencja ATD International Conference & Exposition stanowiła okazję spotkania ludzi zajmujących się wieloma aspektami edukacji, a przede wszystkim - zetknąć się z nowościami dotyczącymi edukacji.
Kurs online Z tego szkolenia dowiesz się m.in., czym są: asertywność, asertywny monolog wewnętrzny, asertywny styl komunikacji, asertywne wyrażanie pochwał i krytyki, asertywne wyrażanie pozytywnych uczuć, asertywne wyrażanie złości, asertywna odmowa czy asertywne wyrażanie próśb i oczekiwań.
Kurs online Z tego szkolenia możesz dowiedzieć się: czym jest stres? czy zawsze jest szkodliwy? czy też jego wpływ może być pozytywny? Jak rozpoznać niepokojące symptomy stresu? Co robić, by móc funkcjonować efektywnie, być zdrowym i zadowolonym? Jakie techniki i ćwiczenia możesz stosować, aby obniżyć poziom stresu?
Kurs online W trakcie szkolenia poznasz odpowiedzi na kilka pytań, m.in.: jak wygospodarować czas na rzecz własnego rozwoju i pielęgnowania więzi z innym? w jaki sposób odróżniać to, co najważniejsze, od tego, co mniej ważne? jak planować swoje działania, by odczuwać satysfakcję zamiast poczucia porażki z powodu wielu niezrealizowanych zadań? Zapraszamy!
Kurs online z certyfikatem Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy komunikują się z innymi ludźmi:) Główne cele kursu to: wzmocnienie umiejętności efektywnej komunikacji, a także kompetencji związanych z podejmowaniem decyzji oraz zarządzaniem konfliktami w organizacji.
Filmy edukacyjne Decyzje - i w życiu, i w pracy - podejmować można różnie. Spontanicznie, po przemyśleniu, idąc za trendami lub wbrew nim. Można  podejść do procesu podejmowania decyzji jak do realizacji strategii - określonego planu, którego wdrażanie zbliża do celu. Mówił o tym dr Przemysław Jóskowiak, który otwierał II edycję PROEMENGO 6 września 2014 r.
Filmy edukacyjne "Jak zarządzać sobą? Zarządzanie samorozwojem jako ważna kompetencja menedżerska" to tytuł I Spotkania FAOO, wydarzenia, które odbyło się 16 stycznia 2014 i zgromadziło ponad 80 menedżerek i menedżerów III sektora i inne osoby zainteresowane rozwojem w organizacjach pozarządowych.
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania XIX Webinarium FAOO - tematem wirtualnego spotkania była edukacja wspierana przez nowoczesne technologie, a jego bazą - najświeższe informacje ze świata, którymi żyły uczestniczki i uczestnicy największej konferencji e-learningowej w Europie - Educa Online (Berlin 2016).