Kurs online z certyfikatem Kurs przeznaczony dla osób zajmujących się zarządzaniem finansami w organizacji lub uważającymi, że należy tym się zajmować. Główne treści to m.in.: funkcja zarządzania finansami, podział odpowiedzialności zarządu i księgowości, struktura kosztów, wykorzystanie danych do celów monitoringu, sprawozdania finansowe i ich analiza, podejmowanie decyzji finansowych, przepływy finansowe.
Kurs online z certyfikatem Gwałtowny brak środków może być następstwem złego zarządzania finansami, może być też rezultatem nadzwyczajnego zbiegu okoliczności, opóźnienia wypłaty transzy lub konieczności rozpoczęcie działań przed uruchomieniem zapewnionego finansowania - czy brać wówczas pożyczkę? Kurs pomoże znaleźć odpowiedź na to pytanie.
Film edukacyjny O ważności tematu nie trzeba (chyba?) nikogo przekonywać. Joanna Krasnodębska ze Stowarzyszenia BORIS zwraca się do tych, którzy wierzą w znaczenie planowania budżetu i podpowiada, na co zwrócić uwagę tworząc taki dokument. Zapraszamy!
Film edukacyjny Joanna Krasnodębska ze Stowarzyszenia BORIS odpowiada na pozorni proste pytanie "Jak sprawnie rozliczyć dotację?". Jeśli Twoja organizacja korzysta z dotacji, koniecznie obejrzyj film i upewnij się, że wszystko robisz dobrze!
Film edukacyjny Dorota Pieńkowska z PAFPIO przedstawia idealny obraz współpracy osób zarządzających organizacją z księgowymi. Jeśli zarządzasz lub zajmujesz się finansami fundacji czy stowarzyszeń, koniecznie musisz ten film obejrzeć!
Film edukacyjny Dorota Pieńkowska z PAFPIO przedstawia zagadnienie odpowiedzialności członków zarządu za zarządzanie finansami. Prosto, przystępnie - wszystkie kluczowe informacje w jedyne 19 minut!