Film edukacyjny O ważności tematu nie trzeba (chyba?) nikogo przekonywać. Joanna Krasnodębska ze Stowarzyszenia BORIS zwraca się do tych, którzy wierzą w znaczenie planowania budżetu i podpowiada, na co zwrócić uwagę tworząc taki dokument. Zapraszamy!
Film edukacyjny Joanna Krasnodębska ze Stowarzyszenia BORIS odpowiada na pozorni proste pytanie "Jak sprawnie rozliczyć dotację?". Jeśli Twoja organizacja korzysta z dotacji, koniecznie obejrzyj film i upewnij się, że wszystko robisz dobrze!
Film edukacyjny Dorota Pieńkowska z PAFPIO przedstawia idealny obraz współpracy osób zarządzających organizacją z księgowymi. Jeśli zarządzasz lub zajmujesz się finansami fundacji czy stowarzyszeń, koniecznie musisz ten film obejrzeć!
Film edukacyjny Dorota Pieńkowska z PAFPIO przedstawia zagadnienie odpowiedzialności członków zarządu za zarządzanie finansami. Prosto, przystępnie - wszystkie kluczowe informacje w jedyne 19 minut!
Webinarium W nagraniu webunarium z 21 kwietnia 2017 r., poprowadzonego przez Teresę Zagrodzką, znajdziesz podpowiedzi, co warto sprawdzić w tabelach rachunku zysków i strat i w bilansie. I dowiesz się, jak przeczytać i interpretować podstawowe dane ze sprawozdania finansowego - co może oznaczać wynik finansowy ujemny? Co warto zweryfikować w pozostałych pozycjach?
Webinarium Podczas webinarium z 2 marca 2016 r. Teresa Zagrodzka skoncentrowała się na wzorach sprawozdania z załącznika nr 1 i załącznika nr 4 do ustawy o rachunkowości. Jaki wzór dla organizacji prowadzącej działalność gospodarczą? A jaki dla organizacji nieprowadzącej działalności gospodarczej? Czy warto stać się jednostką mikro i przygotować sprawozdanie w wersji uproszczonej?
Kurs online z certyfikatem Kurs przeznaczony dla osób zajmujących się zarządzaniem finansami w organizacji lub uważającymi, że należy tym się zajmować. Główne treści to m.in.: funkcja zarządzania finansami, podział odpowiedzialności zarządu i księgowości, struktura kosztów, wykorzystanie danych do celów monitoringu, sprawozdania finansowe i ich analiza, podejmowanie decyzji finansowych, przepływy finansowe.
Kurs online z certyfikatem Gwałtowny brak środków może być następstwem złego zarządzania finansami, może być też rezultatem nadzwyczajnego zbiegu okoliczności, opóźnienia wypłaty transzy lub konieczności rozpoczęcie działań przed uruchomieniem zapewnionego finansowania - czy brać wówczas pożyczkę? Kurs pomoże znaleźć odpowiedź na to pytanie.