Kurs online z certyfikatem Kurs przeznaczony dla osób, które zajmują się wymyślaniem, tworzeniem, modyfikowaniem i ulepszaniem produktów i usług oferowanych przez organizację. I dla tych, którzy mają świadomość, że każda fundacja czy stowarzyszenie jest "usługodawcą". Niezależnie od obszaru działania, misji, wartości.

Kurs online z certyfikatem Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zajmują się marketingiem, a szerzej - starają się odpowiedzieć na potrzeby klientów. Główne cele kursu to wzmocnienie kompetencji potrzebnych uczestnikom do wdrożenia podejścia marketingowego oraz stworzenia planu marketingowego dla własnej organizacji.

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 24 lutego 2022 r. przeprowadziła Katarzyna Starzyk-Durbacz pn. "Dobre intencje nie wystarczą, czyli jak mądrze wykorzystywać badania w działaniach organizacji - część 2

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 24 stycznia 2022 r. przeprowadziła Katarzyna Starzyk-Durbacz pn. "Dobre intencje nie wystarczą, czyli jak mądrze wykorzystywać badania w działaniach organizacji - część 1.