Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 14 czerwca 2021 r. przeprowadziła Agnieszka Budzyńska, Mobilna Doradczyni Sektora 3.0 pn. "E-organizacje: od pomysłu do wdrożenia".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 19 maja 2020 poprowadziła Beth Kanter. Nagranie webinarium "Emerging Digital Trends and Digital Transformation for Nonprofits" zostało przetłumaczone na język polski (napisy).

Filmy edukacyjne Czym jest transfomacja cyfrowa? Jak ją planować, jak ją wdrażać? Jak organizacje pozarządowe mogą z niej skorzystać, a na co uważać? Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów, w których doświadczona konsultantka i ekspertka technologiczna, Beth Kanter z USA, rozwija temat transformacji cyfrowej. Filmy zostały nagrane w lutym 2020 r.

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z 21 maja 2019 r., które poprowadził Michał Serwiński. To druga część webinarium poświęconego nowym technologiom w NGO, koncentrowało się na usprawnieniach związanych z zarządzaniem wiedzą, komunikacją i współpracą w zespole.
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z 9 maja 2019 r., które poprowadził Michał Serwiński. To druga część webinarium poświęconego nowym technologiom w NGO, koncentrowało się na na usprawnieniach związanych z organizacją czasu pracy i wykonywaniem zadań.
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z 19 września 2018 r., które poprowadził Marcin Żukowski. Poświęcone było mediom społecznościowym, które można wykorzystać do promocji działań organizacji czy prowadzenia kampanii fundraisingowych. Omówionych zostało kilka serwisów (Instagram, YouTube czy LinkedIn), pominięty świadomie został Facebook.
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z 30 sierpnia 2018 r., które poprowadził Marcin Żukowski. Poświęcone było płatnym kampaniom na Facebooku - czym są, jakie są ich rodzaje, na coi warto zwrócić uwagę decydując się na zainwestowanie środków organizacji w płatną promocję.
Webinarium Myślisz, że social media są tylko dla firm, które mogą wydawać duże pieniądze? Albo że to narzędzie, dzięki któremu łatwo możesz rozpropagować swoją ideę, tylko jeśli znasz jakieś magiczne sztuczki? Odpowiedź na oba pytania brzmi - nie. A ich uzasadnienie poznasz dzięki nagraniu webinarium z 22 maja 2018r., które poprowadził Marcin Żukowski.
Filmy edukacyjne Pakiet filmów edukacyjnych powstał na podstawie prezentacji prelegentów i prelegentek, którzy wzięli udział w VIII Spotkaniu FAOO 6 grudnia 2017 r. M.in. rozwiązania  technologiczne i narzędzia, które wspierają sprawne kierowanie organizacjami i projektami, wątki związane z bezpieczeństwem, balansem między technologią a "czynnikiem ludzkim".
Webinarium W klasycznej jodze znane jest aż 86 asan. Ale Asana to też narzędzie on-line wspierające zarządzanie, które pomaga zespołom osiągać ich cele, a menedżerom i liderom organizacji zachować równowagę i spokój ducha. A narzędzi takich jest znacznie więcej! I im poświęcone było webinarium z 13 kwietnia 2016r., które poprowadziła Noemi Gryczko.
Kurs online Według normy PN-ISO/IEC 27001:2014-12 na bezpieczeństwo informacji składa się kilka elementów. Udział w kursie pozwoli Ci dowiedzieć się, jak poniższe warunki można spełnić w kontekście bezpieczeństwa cyfrowego. W programie: poufność, integralność, dostępność, autentyczność, rozliczalność, niezaprzeczalność niezawodność.