Kurs online Według normy PN-ISO/IEC 27001:2014-12 na bezpieczeństwo informacji składa się kilka elementów. Udział w kursie pozwoli Ci dowiedzieć się, jak poniższe warunki można spełnić w kontekście bezpieczeństwa cyfrowego. W programie: poufność, integralność, dostępność, autentyczność, rozliczalność, niezaprzeczalność niezawodność.

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 14 czerwca 2021 r. przeprowadziła Agnieszka Budzyńska, Mobilna Doradczyni Sektora 3.0 pn. "E-organizacje: od pomysłu do wdrożenia".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 19 maja 2020 poprowadziła Beth Kanter. Nagranie webinarium "Emerging Digital Trends and Digital Transformation for Nonprofits" zostało przetłumaczone na język polski (napisy).

Film edukacyjny Film, w którym występuje Beth Kanter, amerykańska konsultantka, specjalistka ds. transformacji cyfrowej,  prezentuje sposób wykorzystania metody Design Thinking do projektowania transformacji cyfrowej w organizacji.

Film edukacyjny Film, w którym występuje Beth Kanter, amerykańska konsultantka, specjalistka ds. transformacji cyfrowej,  opowiada trzy historie, które warto poznać przed rozpoczęciem transformacji cyfrowej swojej organizacji.

Film edukacyjny Film, w którym występuje Beth Kanter, amerykańska konsultantka, specjalistka ds. transformacji cyfrowej,  przedstawia proces transformacji cyfrowej w kilku krokach, które pomogą uporządkować tę zmianę w organizacji.

Film edukacyjny Film, w którym występuje Beth Kanter, amerykańska konsultantka, specjalistka ds. transformacji cyfrowej,  prezentuje zagadnienia związane z podejściem  organizacji pozarządowych do transformacji cyfrowej.

Film edukacyjny Film, w którym występuje Beth Kanter, amerykańska konsultantka, specjalistka ds. transformacji cyfrowej,  wprowadza temat automatyzacji i sztucznej inteligencji.

Film edukacyjny Film, w którym występuje Beth Kanter, amerykańska konsultantka, specjalistka ds. transformacji cyfrowej,  przybliża wstępne zagadnienia związane z procesem transformacji cyfrowej.

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z 21 maja 2019 r., które poprowadził Michał Serwiński. To druga część webinarium poświęconego nowym technologiom w NGO, koncentrowało się na usprawnieniach związanych z zarządzaniem wiedzą, komunikacją i współpracą w zespole.
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z 9 maja 2019 r., które poprowadził Michał Serwiński. To druga część webinarium poświęconego nowym technologiom w NGO, koncentrowało się na na usprawnieniach związanych z organizacją czasu pracy i wykonywaniem zadań.
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z 19 września 2018 r., które poprowadził Marcin Żukowski. Poświęcone było mediom społecznościowym, które można wykorzystać do promocji działań organizacji czy prowadzenia kampanii fundraisingowych. Omówionych zostało kilka serwisów (Instagram, YouTube czy LinkedIn), pominięty świadomie został Facebook.
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z 30 sierpnia 2018 r., które poprowadził Marcin Żukowski. Poświęcone było płatnym kampaniom na Facebooku - czym są, jakie są ich rodzaje, na coi warto zwrócić uwagę decydując się na zainwestowanie środków organizacji w płatną promocję.
Webinarium Myślisz, że social media są tylko dla firm, które mogą wydawać duże pieniądze? Albo że to narzędzie, dzięki któremu łatwo możesz rozpropagować swoją ideę, tylko jeśli znasz jakieś magiczne sztuczki? Odpowiedź na oba pytania brzmi - nie. A ich uzasadnienie poznasz dzięki nagraniu webinarium z 22 maja 2018r., które poprowadził Marcin Żukowski.
Webinarium W klasycznej jodze znane jest aż 86 asan. Ale Asana to też narzędzie on-line wspierające zarządzanie, które pomaga zespołom osiągać ich cele, a menedżerom i liderom organizacji zachować równowagę i spokój ducha. A narzędzi takich jest znacznie więcej! I im poświęcone było webinarium z 13 kwietnia 2016r., które poprowadziła Noemi Gryczko.
Filmy edukacyjne Pakiet filmów edukacyjnych powstał na podstawie prezentacji prelegentów i prelegentek, którzy wzięli udział w VIII Spotkaniu FAOO 6 grudnia 2017 r. M.in. rozwiązania  technologiczne i narzędzia, które wspierają sprawne kierowanie organizacjami i projektami, wątki związane z bezpieczeństwem, balansem między technologią a "czynnikiem ludzkim".