Informacje o stronie

Kursodrom to platforma e-learningowa oferująca nieograniczony dostęp do wiedzy i informacji służących usprawnianiu działań organizacji i możliwość dokumentowania swojego rozwoju edukacyjnego.

Platforma przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych, którzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych kursów i innych form edukacji online z zakresu szeroko rozumianego zarządzania organizacją.

Kursodrom podzielony jest na dwie części. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla osób uczestniczących w Programie Menedżerowie NGO oraz w innych formach edukacji "zakmniętej". Druga część, "otwarte kursy on-line" - to część publiczna, z której skorzystać może każda zainteresowana osoba.

Kursodrom jest platformą e-learningową, ale jest też zintegrowana z e-portfolio - elektronicznym systemem pozwalającym planować i dokumentować indywidualny rozwój i naukę każdego użytkownika. W ramach e-portfolio każda osoba będzie mogła stworzyć swój "edukacyjny profil", zamieszczać na nim informacje o rozpoczętych i zakończonych kursach, zamieścić otrzymane dyplomy, podzielić się z innymi użytkownikami znalezionymi ciekawymi informacjami dotyczącymi zarządzania czy edukacji, udostępnić informacje o sobie koledze/koleżance, rodzinie czy przyszłym lub obecnym pracodawcom jako świadectwo własnego rozwoju i kompetencji.

Platforma Kursodrom.pl i powiązany z nim system e-portfolio powstał w ramach działań edukacyjnych prowadzonych przez Fundację Akademia Organizacji Obywatelskich, sfinansowana została ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Ostatnia modyfikacja: Monday, 1 July 2013, 07:28 AM