Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 23 marca 2023 r. przeprowadził Przemysław Leszko pn. "Co ma wspólnego telewizor, SMS, kurier i formularz polecenia zapłaty?".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 16 marca 2023 r. przeprowadziła Magdalena Brzeska pn. "Darczyńca niejedno ma imię, czyli o budowaniu profilu darczyńcy i pozyskiwaniu leadów".

Film edukacyjny Film "Fundacja "Akogo" i "Budzik", który poruszył wszystkich" z udziałem Anny Krzysztofowicz z Fundacji "Budzik" i Sylwii Warneckiej z firmy Wawel S.A. powstał podczas VII Spotkania FAOO zorganizowanego pod hasłem: "Biznes - inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od firm", które odbyło się 6 czerwca 2017 r.

Film edukacyjny Film "Modny Kopernik" z udziałem Joanny Kalinowskiej z Centrum Nauki Kopernik powstał podczas VII Spotkania FAOO zorganizowanego pod hasłem: "Biznes - inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od firm", które odbyło się 6 czerwca 2017 r.

Film edukacyjny Film "Jak budować trwałe relacje z biznesem? Dlaczego to się udało w Płocku?" z udziałem Iwony Grażyny Marczak z Funduszu Lokalnego Ziemi Płockiej "Młodzi Razem" powstał podczas VII Spotkania FAOO zorganizowanego pod hasłem: "Biznes - inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od firm", które odbyło się 6 czerwca 2017 r.

Film edukacyjny Film "Strategiczna filantropia korporacyjna z perspektywą lokalną w tle" z udziałem Agaty Tomaszewskiej, Prezes Zarządu Fundacji ING Dzieciom powstał podczas VII Spotkania FAOO zorganizowanego pod hasłem: "Biznes - inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od firm", które odbyło się 6 czerwca 2017 r.

Film edukacyjny Film "Nie tylko pieniądze. Jak stworzyć dobry program wolontariatu?" z udziałem Zuzanny Sikorskiej-Borowskiej z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" powstał podczas VII Spotkania FAOO zorganizowanego pod hasłem: "Biznes - inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od firm", które odbyło się 6 czerwca 2017 r.

Film edukacyjny Film "Jak biznes podejmuje decyzje o wsparciu organizacji?" z udziałem Małgorzaty Zdzienickiej-Grabarz z Fundacji BGŻ BNP Paribas powstał podczas VII Spotkania FAOO zorganizowanego pod hasłem: "Biznes - inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od firm", które odbyło się 6 czerwca 2017 r.

Film edukacyjny Film "Corporate Fundraising in the UK and the case of NCVO" z udziałem Cristiny Tiberian z NCVO powstał podczas VII Spotkania FAOO zorganizowanego pod hasłem: "Biznes - inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od firm", które odbyło się 6 czerwca 2017 r.

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 23listopada 2022 r.  przeprowadziła Zofia Kwolek pn. "Udane czy nieudane? Dyskusja o skuteczności fundraisingowych kampanii". Webinarium było trzecią (ostatnią) częścią cyklu pn. "Budowanie zaangażowania i fundraising".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 17 listopada 2022 r.  przeprowadził Maciej Kaczmarek pn. "Jak robić wielkie rzeczy i po co? Od małego kolektywu do masowego ruchu i...odwrotnie". Webinarium było drugą częścią cyklu pn. "Budowanie zaangażowania i fundraising".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 9 listopada 2022 r.  przeprowadził Piotr Trzaskowski z AVAAZ pn. "Emocje i momenty, czyli kilka słów o mobilizacji i fundraisingu". Webinarium było pierwszą częścią cyklu pn. "Budowanie zaangażowania i fundraising".

Kurs online z certyfikatem Szkolenie jest adresowane do przedstawicieli organizacji społecznych. Do udziału zapraszamy zarówno liderów, jak i osoby zajmujące się relacjami z biznesem i pozyskiwaniem środków, którzy dotychczas nie przyglądali się bliżej zagadnieniom CSR. Skorzystać z niego mogą nie tylko stawiający pierwsze kroki we współpracy z firmami, ale także Ci, którzy posiadają już doświadczenie i poszukują inspiracji.


Film edukacyjny Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Grzegorz Wiaderek z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich zwraca uwagę na czynności, które powinny poprzedzić rozpoczęcie zbiórki crowdfundingowej.

Film edukacyjny Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Grzegorz Wiaderek z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich opowiada o ważnych elementach i postanowieniach, które powinny znaleźć się w umowie darowizny.

Film edukacyjny Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Andrzej Pietrucha z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich opowiada o "apelu o wsparcie" i podpowiada, jak przygotować taki dokument, który powinien być podstawą działań fundraisingowych.

Film edukacyjny Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Lidia Kuczmierowska z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich opowiada, w jaki sposób oceniać źródła finansowania organizacji. To temat przydatny dla każdej organizacji, która racjonalnie planuje pozyskiwanie środków.

Film edukacyjny Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Lidia Kuczmierowska z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich prezentuje niezbędne minimum strategii fundraisingowej, czyli opowiada, co musi się znaleźć w takim dokumencie, aby był przydatny i sensowny.

Filmy edukacyjne Pakiet filmów edukacyjnych "Czego o fundraisingu nauczyła nas pandemia? Perspektywa małej i dużej organizacji" powstał na podstawie prezentacji prelegentów i prelegentek, których gościliśmy podczas konferencji FAOO 6 grudnia 2021 r.

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 16 marca 2022 r.  przeprowadziła Magdalena Pękacka z Forum Darczyńców pn. "Dokąd zmierza korpo-filantropia?". Webinarium było trzecią częścią cyklu pn. "Współpraca NGO z firmami".