Kurs online z certyfikatem Szkolenie jest adresowane do przedstawicieli organizacji społecznych. Do udziału zapraszamy zarówno liderów, jak i osoby zajmujące się relacjami z biznesem i pozyskiwaniem środków, którzy dotychczas nie przyglądali się bliżej zagadnieniom CSR. Skorzystać z niego mogą nie tylko stawiający pierwsze kroki we współpracy z firmami, ale także Ci, którzy posiadają już doświadczenie i poszukują inspiracji.


Film edukacyjny Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Grzegorz Wiaderek z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich zwraca uwagę na czynności, które powinny poprzedzić rozpoczęcie zbiórki crowdfundingowej.

Film edukacyjny Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Grzegorz Wiaderek z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich opowiada o ważnych elementach i postanowieniach, które powinny znaleźć się w umowie darowizny.

Film edukacyjny Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Andrzej Pietrucha z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich opowiada o "apelu o wsparcie" i podpowiada, jak przygotować taki dokument, który powinien być podstawą działań fundraisingowych.

Film edukacyjny Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Lidia Kuczmierowska z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich opowiada, w jaki sposób oceniać źródła finansowania organizacji. To temat przydatny dla każdej organizacji, która racjonalnie planuje pozyskiwanie środków.

Film edukacyjny Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Lidia Kuczmierowska z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich prezentuje niezbędne minimum strategii fundraisingowej, czyli opowiada, co musi się znaleźć w takim dokumencie, aby był przydatny i sensowny.

Filmy edukacyjne Pakiet filmów edukacyjnych "Czego o fundraisingu nauczyła nas pandemia? Perspektywa małej i dużej organizacji" powstał na podstawie prezentacji prelegentów i prelegentek, których gościliśmy podczas konferencji FAOO 6 grudnia 2021 r.

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 16 marca 2022 r.  przeprowadziła Magdalena Pękacka z Forum Darczyńców pn. "Dokąd zmierza korpo-filantropia?". Webinarium było trzecią częścią cyklu pn. "Współpraca NGO z firmami".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 9 marca 2022 r.  przeprowadziła Kinga Pańczyszyn-Liśkiewicz pn. "Atlas dobrej współpracy". Webinarium było drugą częścią cyklu pn. "Współpraca NGO z firmami".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 2 marca 2022 r.  przeprowadziła Agata Tomaszewska pn. "Praktyczny zestaw na początek". Webinarium było pierwszą częścią cyklu pn. "Współpraca NGO z firmami".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia webinarium, które 25 marca 2021 r. przeprowadził Michał Serwiński pn. "Obowiązkowy zestaw narzędzi na początek". Webinarium stanowi część cyklu "Pierwsze 100 dni z fundraisingiem".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia webinarium, które 25 lutego 2021 r. przeprowadził Andrzej Pietrucha z zespołu FAOO pn. "Komunikacja i wizja organizacji". Webinarium stanowi część cyklu "Pierwsze 100 dni z fundraisingiem".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 7 grudnia 2020 r. poprowadził Victor Sapraliyew ze Stowarzyszenia Pro Mundi pn. "Alternatywa dla puszki? Nowe technologie w pracy fundraisera".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 2 kwietina 2020 r. poprowadziła Natalia Siewiera związana z Fundacją Gajusz pn. "Kampania 1% - jak się za nią zabrać, żeby odnieść sukces"

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 5 grudnia 2019 r. poprowadziła Zofia Kwolek z Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej pn. "Kampania zintegrowana do A do Z - na co wydać pieniądze, jeśli je mamy"

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 25 listopada 2019 r. poprowadził Andrzej Pietrucha z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich pn. "Co w fundraisingu piszczy?"

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 19 listopada 2019 r. poprowadziła Zofia Kwolek z Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej pn. "Kampania zintegrowana do A do Z - przy małym budżecie"

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 27 sierpnia 2019 r. poprowadziły dwie ekspertki: Magda Sadłowska i Urszula Gerlach z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę: "Jak budować sieć społecznego zaangażowania".
Filmy edukacyjne Pakiet filmów edukacyjnych "Praktycznie o fundraisingu" powstał na podstawie prezentacji prelegentów i prelegentek, których gościliśmy podczas X Spotkania FAOO, 6 czerwca 2019 r
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 3 lipca 2019 r. poprowadziło troje uczestników wizyty studyjnej w USA poświęconej poznawaniu "dobrych praktyk" w fundraisingu: Maria Wiśnicka, Magda Sadłowska oraz Andrzej Pietrucha.