Webinarium Zapraszamy do obejrzenia webinarium, które 25 marca 2021 r. przeprowadził Michał Serwiński pn. "Obowiązkowy zestaw narzędzi na początek". Webinarium stanowi część cyklu "Pierwsze 100 dni z fundraisingiem".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia webinarium, które 25 lutego 2021 r. przeprowadził Andrzej Pietrucha z zespołu FAOO pn. "Komunikacja i wizja organizacji". Webinarium stanowi część cyklu "Pierwsze 100 dni z fundraisingiem".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 7 grudnia 2020 r. poprowadził Victor Sapraliyew ze Stowarzyszenia Pro Mundi pn. "Alternatywa dla puszki? Nowe technologie w pracy fundraisera".

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 2 kwietina 2020 r. poprowadziła Natalia Siewiera związana z Fundacją Gajusz pn. "Kampania 1% - jak się za nią zabrać, żeby odnieść sukces"

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 5 grudnia 2019 r. poprowadziła Zofia Kwolek z Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej pn. "Kampania zintegrowana do A do Z - na co wydać pieniądze, jeśli je mamy"

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 25 listopada 2019 r. poprowadził Andrzej Pietrucha z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich pn. "Co w fundraisingu piszczy?"

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 19 listopada 2019 r. poprowadziła Zofia Kwolek z Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej pn. "Kampania zintegrowana do A do Z - przy małym budżecie"

Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 27 sierpnia 2019 r. poprowadziły dwie ekspertki: Magda Sadłowska i Urszula Gerlach z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę: "Jak budować sieć społecznego zaangażowania".
Filmy edukacyjne Pakiet filmów edukacyjnych "Praktycznie o fundraisingu" powstał na podstawie prezentacji prelegentów i prelegentek, których gościliśmy podczas X Spotkania FAOO, 6 czerwca 2019 r
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 3 lipca 2019 r. poprowadziło troje uczestników wizyty studyjnej w USA poświęconej poznawaniu "dobrych praktyk" w fundraisingu: Maria Wiśnicka, Magda Sadłowska oraz Andrzej Pietrucha.
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, które 20 lutego 2019 r. poprowadziło dwoje ekspertów, Julia Kluczyńska z Forum Darczyńców oraz Krzysztof Kutek z Deloitte, pt.: "Zrozumieć biznes - prawno-podatkowe aspekty współpracy organizacji społecznych z biznesem".
Filmy edukacyjne Podstawy i zaawansowane narzędzia przydatne w fundraisingu z perspektywy doświadczonych fundraiserów z agencji GoalBusters Consuliting z Flagstaff w Arizonie (USA): Jim Andreson i Alice Ferris. Filmy nagrane w październiku 2018 r.
Webinarium Nagranie drugiego spotkania o mobile fundraisingu z 4 września 2018 r., prowadzonego przez Nicka Allena, szefa agencji Open America (USA). Podczas webinarium Nick kontynuował tematy poruszone wstępnie , m.in.: przygotowanie strategii mobile; redagowanie komunikatów,kryteria wyboru akcji i kampanii.
Samouczek Czym jest i jak korzystać z przewodnika "Planowanie kampanii fundraisingowej"? Andrzej Pietrucha z FAOO podaje instrukcję obsługi interaktywnego narzędzia online, z którego korzystać powinien każdy fundraiser i każda fundraiserka.
Filmy edukacyjne Pakiet filmów edukacyjnych "Fundraising offline czy online? Dylematy i oczywistości strategicznych wyborów fundraisera" powstał na podstawie prezentacji prelegentów i prelegentek, których gościliśmy podczas IX Spotkania FAOO, 6 czerwca 2018 r
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z 26 lipca 2018 r. poświęconego fundraisingowi i budowaniu relacji. Tym razem - współpraca organizacji z biznesem. Jej sekrety zdradziła Mirella Panek-Owsiańska, członkini zarządu CSR Europe, wieloletnia prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Webinarium Zapraszamy do obejrzenia nagrania pierwszego webinarium z 19 lipca 2018 r. dotyczącego mobile fundraisingu, prowadzonego przez Nicka Allena, szefa agencji Open America - o fundraisingu z wykorzystaniem telefonów komórkowych.
Webinarium Dlaczego ludzie przekazują pieniądze organizacjom pozarządowym? Jakie mają motywacje i na jakie argumenty reagują? Co jest dla darczyńców ciekawe, a co powoduje, że tracimy ich zainteresowanie? Obejrzyj nagranie webinarium z 28 czerwca 2018 r., w którym Michał Rżysko odpowiada na te i inne pytania.
Webinarium Czy wiesz, jakie źródła finansowania polskich organizacji pozarządowych będą najpopularniejsze za kilkanaście lat? Od dawna budżety Zachodnich fundacji i stowarzyszeń opierają się na...zapisach testamentowych. Czy to jest kierunek, w którym pójdziemy? Obejrzyj nagranie webinarium z 5 marca 2018 r. "Zapisy testamentowe - przyszłość fundraisingu?"!
Kurs online z certyfikatem Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które zajmują się - lub będą zajmować - fundraisingiem od osób indywidualnych. Od podstaw po wiedzę zaawansowaną. W kursie m.in: czym jest fundraising? kto ma to robić? kim są nasi darczyńcy? w jakim wieku są nasi darczyńcy i co z tego wynika? komu i dlaczego pomagamy?