Jeśli jesteś tu po raz pierwszy i chcesz się zarejestrować na platformie Dolineo, to najpierw kliknij Wejście na platformę Dolineo, a potem zjedź na dół strony i kliknij w zielony bloczek Zapisz mnie.

Dolineo to pakiet kursów edukacyjnych online, opracowany przez firmę Smart Education i udostępniony w ramach specjalnej, limitowanej licencji użytkownikom Kursodromu.

Z czego można skorzystać? Dlaczego warto?

  • kilkadziesiąt szczegółowych kursów  przyporządkowanych do sześciu obszarów tematycznych: obsługa klienta, sprzedaż, rozwój osobisty, administracja i aplikacje, zarządzanie oraz bezpieczeństwo,

  • aż 90 unikalnych ścieżek rozwoju, które można wybierać wskazując kolejno: jakie stanowisko zajmujemy, na jakim poziomie chcemy się uczyć oraz ile czasu możemy poświęcić na naukę,

  • za pośrednictwem Dolineo można rozwijać zarówno kompetencje miękkie, jak i zdobywać konkretną wiedzę - od zarządzania zespołem i delegowania zadań po pierwszą pomoc i przepisy BHP, od komunikacji interpersonalnej i zarządzania stresem po skuteczną sprzedaż.


Kursy Dolineo mogą być szczególnie atrakcyjne dla przedstawicieli tych organizacji, które prowadzą działalność gospodarczą lub przymierzają się do tego oraz dla podmiotów ekonomii społecznej.

Twórcy platformy zadbali o różnorodność form edukacyjnych. Na portalu znajdują się zarówno tradycyjne kursy, jak i formy wykorzystujące współzawodnictwo oraz testy.

UWAGA!

  • Portal Dolineo jest odrębną platformą, która wykorzystuje do rejestracji logowanie na Kursodromie (nie trzeba się logować po raz kolejny).

  • Z Dolineo może skorzystać ograniczona liczba użytkowników.

  • W sytuacji, gdy podczas nauki nastąpi wylogowanie z kursu, należy ponownie skorzystać z Kursodromu, aby powrócić do platformy Dolineo. Nie ma możliwości zalogowania się bezpośrednio przez portal Dolineo.